Skocz do zawartości


Informacje o zgłoszeniu

  • #006523

  • Odrzucono

  • 3.0.0.21

  • -

  • 2 - średnia

Potwierdzenia zgłoszenia

  • Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Bugi związane z końcem subskrypcji

Napisane przez w 2014.10.07, 18:41

Jeżeli nie mamy przedłużonej subskrypcji AQQ i chcemy sprawdzić stan konta, to za pierwszym uruchomieniem, AQQ wypluwa komunikat że nie może pobrać stanu konta i by spróbować później. Póki się nie wyloguje z profilu, nie można sprawdzić stanu konta, a więc i doładować konta.

 

Po wylogowaniu i sprawdzeniu stażu dostajemy że mamy pozycję 0: http://i.imgur.com/tiN5M5N.png

 

Przy nie opłaconej subskrypcji gdy chcemy sprawdzić czyjś stan konta, AQQ wydaje się w ogóle nie reagować i nie wyświetla żadnego nowego tekstu z komunikatem...


zmienił status na: Zatwierdzono
zmienił istotność na: 2 - średnia

Było już takie zgłoszenie ale Oconnel je odrzucił....

zmienił status na: Odrzucono

Nie potwierdzam. To znaczy mogę potwierdzić że pozycja jest równa zeru ale to wynika z faktu braku subskrypcji. Nie zalogujesz się na swoje konto administracyjne (a zatem i nie pobierzesz danych o pozycji w rankingu) jeżeli subskrypcja wygasła. Przy braku subskrypcji po włączeniu komunikatora otrzymasz informacje w chmurce o konieczności doładowania konta. Taki sam komunikat dostaniesz przy próbie wysłania wiadomości. Dla mnie jest to wystarczające.



zmienił status na: Zatwierdzono

 

Póki się nie wyloguje z profilu, nie można sprawdzić stanu konta, a więc i doładować konta.

 

Jak widać sprawia to problemy, nie jest to proste w zrozumieniu i powinno zostać naprawione.



zmienił status na: Odrzucono

Można doładować konto. Nie trzeba się wylogowywać z profilu. 



jeżeli się zalogowałem po raz pierwszy po dłuższej nieobecności i skończyła mi się subskrypcja to nie mogłem otworzyć z menu głównego Stan mojego konta, czyli nie mogę się doładować, chyba że jest jeszcze z innego okna możliwość się doładowania!



zmienił status na: Zatwierdzono

zmienił status na: Odrzucono

Tego okna nie da się otworzyć tylko w przypadku problemów z połączeniem. Pewnie gdybyś spróbował chwilę później to by poszło. Kilka pierwszych sekund mogło jeszcze nie załapać.







Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych