Skocz do zawartości

Informacje o zgłoszeniu

• 0 - brak

• Nowe

• 1.2.0.8

• -

Potwierdzenia zgłoszenia

• Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Dwa Błędy skryptu Timer.js => wtyczka AQQ Streamer 1.2.0.8 => AQQ 3.0.2.80 64 bit

Napisane przez romantic w 2017.05.27, 17:16

Kolejne Dwa błędy tym razem dla AQQ 3.0.2,80 po wczoraj lub przedwczoraj po aktualizacji ( nie wiem czy wczoraj czy przedwczoraj  bo nie pamiętam godziny aktualizacji - spałem ze 3 godziny - ludzie i tak przesypiają większą część swego życia powinni wszyscy spać 3 góra 5 godzin a są sposoby wyspania się w 20 minut lepiej niż ktoś kto śpi 8 - 12 godzin, ale to mało kto wie i mało kto, to wypróbował, bo ludzie w to nie wierzą, tak jak nie wierzą, jak bardzo kawa jest zdrowa, co stwierdzili obecnie naukowcy - to problem niedowiarków... )  AQQ 64 bit aktualizuje mi od razu  po ukazaniu się aktualizacji, wszystkie błędy mi pokazuje, bo mam zaznaczone wszystkie zaawansowane błędy próbowałem sam naprawić jeszcze w ADQ 3.0.2.70 - nie jestem ani informatykiem ani programistą, całkowicie samouk ale dużo rzeczy robię nawet nie znając języków obcych. Czuję że jeszcze dzisiaj będę musiał pomóc za darmo, Mojej prezenterce, mieszka i pracuje w Niemczech niby mówiła że sama zaktualizuje ale wiem że sobie nie poradzi i jak już zepsuje, to to napisze o pomoc. Te saME 2 BŁĘDY W ZAŁĄCZNIKU były już w wersjii AQQ 3.0.2.70 - ale nie zaznaczyłem po prawejstronie numeru wersji i pokazywało wersję która niby nowsza z błędami ale skąd ją pobrać. w załączniku błędy....

Pozrawiam

Mariusz

Załączone miniatury

• Error_AQQ Streamer 1.2.0.8_64_bit.jpg
  • Error2_AQQ Streamer 1.2.0.8_64_bit.jpg

Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych