Skocz do zawartości

Informacje o zgłoszeniu

• 0 - brak

• Zrealizowano

Potwierdzenia zgłoszenia

• Tak (0)Nie (0)
Zdjęcie

Konferencje w GG i AQQ1

Napisane przez Randall_Memphis w 2008.09.04, 10:25

Propozycja: możliwość przeprowadzenia rozmów konferencyjnych w sieciach AQQ1 oraz GG

Temat propozycji

Zaraz, zaraz... coś chyba z tym trackerem jest nie tak... Kilka propozycji tkwi tu już od MIESIĄCA... i co? Nawet nie zostaną zatwierdzone, o realizacji już nie mówiąc? Użytkownicy proszą o konferencje w GG już dobre parę miesięcy. Już chyba najwyższy czas wziąć się za to...

Użytkownik Mi2 edytował ten post 2008.10.08, 22:52

No zgadzam się. O konferencje GG użytkownicy proszą od dobrych paru miesięcy. I lepiej zająć się konferencjami niż grami (Chodzi o warcaby z blogu OC) No a wszyscy wiemy że konferencje są potrzebne i bez nich AQQ nie przyciągnie tylu użytkowników GG. Sam mam teraz zainstalowane GG po to żeby rozmawiać w konferencjach i według mnie są one teraz bardzo potrzebne. I chyba to byłby dobry pomysł na zajęcie się w tej serii bet AQQ.

A jak dla mnie to lepiej zająć się czymś związanym z Jabberem/XMPP niż GG.
Mamy przekonać userów, że standard komunikacji natychmiastowej jest lepszy niż zatęchły protokół używany tylko w Polsce.

Ale jednocześnie musimy zachować pełną zgodność z "zatęchłym protokół używany tylko w Polsce", ponieważ (czy tego chcesz, czy nie) jest on najpopularniejszy, a nie każdy Polak używa światowego standardu. Nawracanie na Jabbera musi być stopniowe i zacząć się od lepszego komunikatora doskonale obsługującego GG. Dlatego konferencje są bardzo ważne.

Oconnel... Żyjesz jeszcze?

Kendziooor

2008.10.13, 14:15
To jest właśnie to, co mnie ostantio denerwuje. Userzy są na skraju zdenerwowania, a Oconnel nawe tnie chce nam powiedzieć, czy ma zamiar cokolwiek z tym robić, ew. kiedy. Bety nie było juz dosć długo, wiec zaczynam się zastanawiać...

Ja proponuje poczekać z tymi zmianami gg. ósemka jest w drodze, dlatego jak większość już przejdzie na tą 8(albo chociaż mniejsza część) to dopiero brać się za usprawnienie protokołu GG. Podobno w nowym gg mają być dłuższe opisy, tak więc OC mógłby to zrobić za jednym razem.

Wojcieech

2008.10.20, 14:03
CYTAT(Marooned @ Oct 10 2008, 03:51)
Mamy przekonać userów, że standard komunikacji natychmiastowej jest lepszy niż zatęchły protokół używany tylko w Polsce.

Powiedzmy, ze pracujesz w biurze podróży i przychodzi Kowalski który chce jechać na wakacje. Wszyscy jego znajomi jadą nad morze, teraz przekonaj go, ze góry są pod każdym względem lepsze wink.gif
Od tak wszyscy nagle nie przejdą na jabbera. Najpierw AQQ musi się stać lepszą alternatywą dla GG a potem powoli do ludzi zacznie dochodzić, że mają do dyspozycji także coś lepszego.

Też zrealizowane dla sieci GG, a dla staruchy AQQ pewnie już nie będzie sensu ich robić.

A z AQQ 2.x jak bedzie? Bedzie mozna konferencje zrobic? Bo widze ze teraz tylko dla smieradzacego gg jest opcja konferencji.

W sieci Jabber są czaty, a dla starej sieci AQQ nie opłaca się robić konferencji, bo i tak ta sieć pójdzie do piachu.
Można jedynie pomyśleć o wsparciu dla czatów w sieci Tlen.

Aktualizacja statusu do: Zrealizowano

Dodaję do zrealizowanych. Konferencji dla AQQ 1.x nie ma żadnego sensu robić.

Aktualizacja Dodano w AQQ do: 2.0.4.25

Użytkownicy przeglądający to zgłoszenie: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych