Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozbudowa AQQ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 oskar0181

oskar0181

Początkujący

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 2021.04.19, 06:22

Zastanawiałem się w jakim dziale napisać, ale myślę, że tutaj będzie poprawnie. Chciałem zapytać, czy jest jakakolwiek szansa na dalszy rozwój AQQ, bo nie ma dziś żadnych alternatyw, a przydałoby sie wprowadzić parę usprawnień do aqq. Sporo osób wciąż płaci za subskrybcję, w tym i ja i fajnie jakby autor dał też coś od siebie i wypuścił jaką nową wersję wprowadzającą jakieś ciekawsze i nowoczesne rozwiązania. Aktualnie można by było spiąć z AQQ np. instagrama, facebooka (bo to co jest teraz, to nie działa), vibera, whatsupa i inne współczesne social media i messengery. Byłoby świetnie mieć wszystko w jednym miejscu. Myślę, że na rok za taki kombajn, to nawet na subskrybcje po 500 zł by się wielu znalazło. 100 tysięcy uzytkowników i mamy ładną kwotę 50 mln. złotych dla autora. O takie pieniądze to chyba warto powalczyć. Nawet byłoby z czego podzielić się z wtyczkopisarzami, żeby im zapłącić za pracę, bo oni też troszeczkę się rozleniwili i nie chcą pisać wtyczek od jakiegoś czesu.

Kilka fajnych filmów o Audi A8 i Peugeot 407, zmontoanych przez jednego z naszych wtyczkopisarzy :)

https://www.youtube....h9wgWspw/videos

#2 Eleks

Eleks

Adept

• Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 2021.04.20, 23:29

:E

#3 szakisz

szakisz

Początkujący

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 2021.04.28, 16:48

Zastanawiałem się w jakim dziale napisać, ale myślę, że tutaj będzie poprawnie. Chciałem zapytać, czy jest jakakolwiek szansa na dalszy rozwój AQQ, bo nie ma dziś żadnych alternatyw, a przydałoby sie wprowadzić parę usprawnień do aqq. Sporo osób wciąż płaci za subskrybcję, w tym i ja i fajnie jakby autor dał też coś od siebie i wypuścił jaką nową wersję wprowadzającą jakieś ciekawsze i nowoczesne rozwiązania. Aktualnie można by było spiąć z AQQ np. instagrama, facebooka (bo to co jest teraz, to nie działa), vibera, whatsupa i inne współczesne social media i messengery. Byłoby świetnie mieć wszystko w jednym miejscu. Myślę, że na rok za taki kombajn, to nawet na subskrybcje po 500 zł by się wielu znalazło. 100 tysięcy uzytkowników i mamy ładną kwotę 50 mln. złotych dla autora. O takie pieniądze to chyba warto powalczyć. Nawet byłoby z czego podzielić się z wtyczkopisarzami, żeby im zapłącić za pracę, bo oni też troszeczkę się rozleniwili i nie chcą pisać wtyczek od jakiegoś czesu.

Nie chcę mi się się wierzyć, że ktoś jest w stanie płacić subskrypcję za program nietykany od 3,5 roku :-D No, ale dobra, biorąc pod uwagę, że jesteś czymś więcej niż tylko internetowym trollem, zasadnicze pytanie powinno brzmieć: kto miałby się tym zająć. Oconnel za żadne skarby nie chciał upublicznić kodu źródłowego AQQ o co wtyczkopisarze prosili go już nie raz, dobrze przeczuwając do czego to wszystko zmierza. Trochę szkoda, że autor wy*ebał się na swoje dziecko, szczególnie patrząc na to, dokąd zawędrował crowdfunding w 2021 roku. Paradoksalnie, dzisiaj  ciągnięcie kasy na projekt, który podoba się ludziom nie jest już niczym dziwnym. Takie AQQ mogłoby mieć stronę na Patronite i nikt by się o to nie ciskał. Jeśli do tego dodać, cotygodniowe sprawozdania z postępów w pracach w formie live na yt z załączoną opcją donejtów, to wychodzi nam bardzo fajnie zapewniony rozwój projektu. Dzięki temu można by sam komunikator zdjąć z opcji przymusowej subskrypcji, o co bardzo wielu użytkowników miało wtedy (całkowicie uzasadniony) ból du*y.

P.S. Za AQQ zapłaciłem raz, na samym początku, za rok z góry, dając niejako autorowi kredyt zaufania i szansę na wykazanie się. Jako użytkownik poczułem się, kolokwialnie rzecz ujmując, wydy*any, widząc drastyczny spadek po równi pochyłej  zainteresowania projektem.

Użytkownik szakisz edytował ten post 2021.04.28, 16:49

#4 Kaskaderka

Kaskaderka

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 2021.05.03, 09:07

Spokojnie Panowie, Oconnel zaraz weźmie się do roboty, na razie czeka aż wyjdzie potrzebna kontrolka do Delphi, bo bez tego za dużo roboty by było ;D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych